Firma BS billiards&accessories z siedzibą we Wrocławiu funkcjonuje i rozwija się  na rynku polskim od 2020 roku, na rynku ukraińskim od 2005roku. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, renowacji, serwisu stołów bilardowych wraz akcesoriów. Obsługujemy  klientów indywidualnych, małe lokalne firmy i wielkie międzynarodowe korporacje na terenie całego kraju i za granicą.
 

Uwzględniamy wizie naszych klientów , staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania w korzystnych cenach i terminach. Dawno marzysz o zakupie stołu bilardowego, snookerowego nowego lub używanego? Czy być może już posiadasz stół bilardowy i chcesz go naprawić, przetransportować albo sprzedać? Jakie akcesoria bilardowe wybrać? Na tę wszystkie pytania pomożemy znaleźć odpowiedz.

 

Jesteśmy otwarci na współprace z nowymi partnerami. Nie ograniczamy zakres swoich usług dlatego  może być to zwykle zlecenia wymiany sukna na stole bilardowym albo sprowadzenie i kompleksowa renowacja antyka . Może być to zarówno zakup jednego standardowego stołu bilardowego do pool bilarda, snookera lub piramidy, jak i wykonanie pod indywidualne  zamówienie. Jeśli planujesz zakup większej ilości stołów bilardowych wykonanych z litego drewna w konkurencyjnych cenach  do hotelu, pubu lub klubu  bilardowego zawsze możesz się skontaktować z nami w celu uzyskania oferty indywidualnej.