Wymiana sukna bilardowego

Jeśli jesteś zapalonym graczem w bilard lub masz swój stół bilardowy od kilku lat, to na pewno już zauważyłeś , że sukno bilardowe już musi być wymienione . Wymień zużyte, podarte lub wyblakłe sukno bilardowe albo po prostu wybierz nowy kolor, aby nadać swojemu stołowi bilardowemu świeży, nowy wygląd. Używamy tylko najwyższej jakości wełniano / nylonowego sukna bilardowego. Po wybraniu koloru nowego sukna bilardowego przyjedziemy do domu, zdejmiemy koronę, wymienimy sukno bilardowe na gumowych bandach i naciągniemy na blat rozgrywający z płyty kamiennej, w zależności od modelu stołu bilardowego sukno na blacie rozgrywającym może być założone w dwa sposoby, pierwsza metoda to przyklejenie a druga to przypinanie zszywkami. Plus, za niewielką dodatkową opłatą, możemy precyzyjnie wypoziomować Twój stół.

Wymiana band bilardowych

Jeśli bandy gumowe na Twoim stole bilardowym już nie oddają tak kiedyś być może nadszedł czas, aby je wymienić. Obecnie bandy bilardowe są przyklejane do korony, więc aby wymienić je musimy przede wszystkim zdemontować koronę, następnie ściągamy sukno i bandy, przyklejamy nowe bandy i obszywamy nowym suknem bilardowym. Do pool bilarda używamy standardowo dwa rodzaje profili band bilardowych k-66 albo k-55 w zależności od specyfikacji stołu bilardowego.

Stoły bilardowe antyczne, specjalistyczne lub jednoczęściowe mogą wymagać dodatkowych oplat.

Wymiana łuz, kieszeń, koszyków bilardowych

Naprawa stołu bilardowego Wrocław

Czy za każdym razem w Twoim stole bilardowym wypadają bile z łuz? Są rozdarte, porozsychane, stare, zniszczone?
Bilard serwis ma rozwiązania dla każdej z tych sytuacji. Niezależnie od tego, czy kieszenie są wykonane z plastiku / gumy i znajdują się wewnątrz , czy są wykonane ze skóry i znajdują się na zewnątrz , możemy wymienić koszy bilardowe, aby podnieść funkcjonalność i wygląd Twojego stołu.

Przeniesienie, montaż, demontaż stołu bilardowego

Transport stołu bilardowego Wrocław

Istnieje wiele powodów, dla których warto przenieść, stół bilardowy. Być może przeprowadzasz się do nowego domu w okolice. Być może kupiłeś używany stół bilardowy i chcesz, abyśmy przynieśli go z domy poprzedniego właściciela do Twojego. Być może instalujesz nową wykładzinę i chcesz, aby stół bilardowy został przeniesiony do innego pomieszczenia podczas budowy.
Poradzimy sobie z tym wszystkim, wystarczy do nas zadzwonić. Prześlij nam zdjęcie e-mailem, a my niezwłocznie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy rzetelną wycenę.
Nasze serwisanci używają narzędzi najwyższej jakości, w tym poziomnic maszynowych i niestandardowych podkładek. Gwarantujemy, że Twój stół będzie wyglądał wspaniale i grać na nim będzie tak dobrze, jak tylko można dzięki profesjonalnemu poziomowaniu oraz mocno naciągniętemu suknu bilardowemu . Gwarantujemy, że będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich naszych prac serwisowych.

Poziomowanie stołu bilardowego

Jeśli zauważyłeś, że bile bilardowe nie prowadzą się prosto, zaprósz nas, aby ponownie wypoziomować swój stół bilardowy. Za każdym  razem, gdy stół bilardowy zostanie przeniesiony lub przysuwany albo nawet przez parę dobrych lat nie był serwisowany, będzie musiał zostać ponownie wypoziomowany, co jest jedną z wielu usług, którą świadczymy.
W niektórych sytuacjach stół bilardowy można ustawić w poziomie bez dodatkowych strat, nie marnując zbyt wiele czasu. Bardziej ta opcja dotyczy stołów bilardowych z jednoczęściową płytą kamienną i sprawnym układem regulacyjnym.
W cięższych przypadkach musimy uzyskać dostęp do płyty kamiennej trzy częściowej do Pool bilarda albo pięciu częściowej do Snookera lub Rosijskiej piramidy, co wymaga demontażu korony wraz suknem bilardowym. Płyty kamienne do stołu bilardowego są następnie regulowane, wyważane, wypoziomowane i ponownie szpachlowane na łączeniach.
Proces precyzyjnego ponownego wypoziomowania stołu bilardowego jest prosty, ale bardzo czasochłonny. Za nie wielką dopłatą możemy wymienić sukno bilardowe.
Aby grać najlepiej jak potrafisz, upewni się, za Twój stół bilardowy jest doskonały.