billiard_graal
billiard_graal3

Stół bilardowy Graal

Email
POD ZAWÓWIENIE OD OD 6FT DO 12FT
Description

Stół bilardowy Graal - Czasza z wodą. Woda jako źródło życia. 

Luksusowy stół bilardowy "Graal" czerpie głęboką inspirację duchową. Jest to symboliczne wyrażenie, które charakteryzuje czasza. Symboliczna siła polega na reprezentowaniu uniwersalnych cech, które łączą wszystkich ludzi. Jest on środkiem do kontaktu z nieziemnym i reprezentuje mnogość mocy Boga. Symbolizuje również kobietę, która regeneruje życie. Czasza z wadą - źródło wody życia.

Barbara Maggio.

 

Duchowość w stylu gry

Nazwa, która przypomina symboliczne znaczenie powierzone temu stołowi bilardowemu. Zaprojektowany przez Barbarę Maggio, stół bilardowy Graal to nie tylko hymn do życia i jego świętości, ale także hołd dla szlachetności sportu jakim jest bilard.

Jego kształt jest dokładnie taki jak czasza, elegancki i płynny. Wewnątrz znajduje się ważne pole gry, święte miejsce dla niektórych.

Jego eleganckie i minimalistyczne linie doskonale komponują się z każdym stylem mebli i otoczeniem - od najbardziej nowoczesnego do najbardziej klasycznego. Swego rodzaju passe-partout elegancji.

 

Projekt i rzemiosło podróżują razem

Oprócz pracy projektowej, stół bilardowy Graal jest również wykonany przez mistrzów rzemieślników z MBM Biliardi. To oni wybierają najlepsze, dobrze wysuszone, sezonowane drewno.

Jednakże, również technologia jest wykorzystywana, aby zagwarantować, że stoły MBM Biliardi osiągają doskonałość.

Maszyny sterowane automatycznie zapewniają równość i szlifowanie powierzchni do gry, aby stół bilardowy miał wysoką jakość i doskonałe parametry sportowe.